Dzień Kobiet 2017 (4 pakiety do wyboru)

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają na całonocną imprezę z okazji Dnia Kobiet w stylu Baby Doll, podczas  której zagra dla Państwa Dj Rick, a gościem specjalnym będzie profesjonalny tancerz Chippendales, który specjalnie dla wszystkich kobiet przygotuje profesjonalny pokaz TAŃCA EROTYCZNEGO!
Gwarantujemy, że będzie to dla wszystkich a niezapomniana noc. Termin: sobota 11 marca 2017 r. Start: 20.00.

 

Więcej...

Walentynkowe Ostatki 2017 (4 pakiety do wyboru)

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają na Walentynkowe Ostatki w stylu Moulin Rouge, przy najpiękniejszych miłosnych utworach, które zagra dla Państwa na żywo, znany z TV ze swoich autorskich utworów - zespół NIESPOTYKANI. Oczywiście nie zabraknie również licznych zabaw i konkursów z nagrodami. Gwarantujemy, że będzie to dla Państwa niezapomniana noc. Termin: 18 lutego 2017 r. Start: 19.00.

 

Więcej...

Walentynkowe ostatki

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają na Walentynkowe Ostatki w stylu Moulin Rouge, przy najpiękniejszych miłosnych utworach, które zagra dla Państwa na żywo, znany z TV ze swoich autorskich utworów - zespół NIESPOTYKANI.

Więcej...

Andrzejkowy Rock and Roll 2016 (4 pakiety do wyboru)

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają do skorzystania z pakietu: Andrzejkowy Rock and Roll 2016 przy największych Hitach lat 50., 60., 70. oraz 80..

Oprócz przeniesienia w magiczny klimat Rock and Roll`u, na każdego z Państwa będzie czekać indywidualny seans spirytystyczny ze znaną z TV wróżką/jasnowidzem.
Oczywiście nie zabraknie również licznych zabaw i konkursów, które poprowadzi dla Państwa Wodzirej.
Wszystko natomiast zostanie okraszone przepysznymi daniami z naszej Gospody.
Gwarantujemy, że będzie to dla Państwa niezapomniana noc.
Wszystkich gości, oczywiście, serdecznie zachęcamy do włożenia stroju tematycznego.

Więcej...

Sylwester 2016/2017 (4 pakiety do wyboru)

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają do skorzystania z oferty Sylwestrowy Bal Maskowy, przy największych Europejskich Hitach z całego Świata, które zagra dla Państwa na żywo, zespół: AKUSTYCZNA RADIOSTACJA, natomiast swoim wokalem zaszczyci nas nikt inny, jak Aleksander Schmidt – półfinalista programu MUST BE THE MUSIC. Oczywiście nie zabraknie również licznych zabaw i konkursów, które poprowadzi dla Państwa Wodzirej. Podczas uroczystej kolacji, zabierzemy Państwa do krainy smaków z całego Świata, skomponowanej z najlepszych przepisów. Gwarantujemy, że będzie to dla Państwa niezapomniana noc. Wszystkich gości, oczywiście, serdecznie zachęcamy do przyniesienia ze sobą masek balowych. Start: 19.00.

 

Więcej...

Chciałbyś komuś podziękować albo po prostu zrobić przyjemność?

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowujemy wyjątkowe VOUCHERY z okazji: urodzin, rocznicy ślubu, narodzin dziecka, imienin oraz wielu innych ważnych wydarzeń w Państwa życiu. Idealnie sprawdza się również w przypadku premiowania pracowników, stanowić może także formę docenienia kluczowych klientów biznesowych.

Więcej...

Spływy kajakowe i pontonowe

Szukasz sposobu na zorganizowanie aktywnego spotkania ze znajomymi, spotkania integracyjnego, imprezy firmowej lub imprezy rodzinnej? Zapraszamy serdecznie na spływy kajakowe i pontonowe, które pozwalają na czynny wypoczynek, obcowanie z dziką przyrodą, a także podziwianie wspaniałych widoków z poziomu rzeki. Szlak wodny Nysy Łużyckiej cieszy się coraz to większą popularnością.

Więcej...

Wielkanoc 2016 - wypoczynek w długi weekend

Zbliżające się Święta Wielkanocne 2016 to wyjątkowa okazja do wypoczynku, aby choć na chwilę oderwać się od zgiełku oraz trosk dnia codziennego.

Zapraszamy serdecznie do spędzenia tego wyjątkowego czasu w Hotel Gospoda Mużakowski w Łęknicy, która leży nad rzeką – Nysa Łużycka, przy granicy Polski i Niemiec.

Obiekt otoczony jest malowniczymi lasami, jeziorami, ścieżkami rowerowymi oraz wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO Parkiem Mużakowskim. To atrakcyjne miejsce dla wszystkich ceniących sobie dobry wypoczynek i smaczną kuchnię.

 

Więcej...

Czarujące Andrzejki 2015

CZAAARUJĄCO - TAAANECZNIE - AAANDRZEJKOWO

Andrzejki 2015 r. to będzie bardzo gorący, choć listopadowy wieczór, który przeniesie Państwa w szalone muzyczne lata 80-te,90-te i teraźniejsze dzięki DJ SON.

Więcej...