Dzień Kobiet 2017 (4 pakiety do wyboru)

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają na całonocną imprezę z okazji Dnia Kobiet w stylu Baby Doll, podczas  której zagra dla Państwa Dj Rick, a gościem specjalnym będzie profesjonalny tancerz Chippendales, który specjalnie dla wszystkich kobiet przygotuje profesjonalny pokaz TAŃCA EROTYCZNEGO!
Gwarantujemy, że będzie to dla wszystkich a niezapomniana noc. Termin: sobota 11 marca 2017 r. Start: 20.00.

 

Więcej...

Walentynkowe Ostatki 2017 (4 pakiety do wyboru)

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają na Walentynkowe Ostatki w stylu Moulin Rouge, przy najpiękniejszych miłosnych utworach, które zagra dla Państwa na żywo, znany z TV ze swoich autorskich utworów - zespół NIESPOTYKANI. Oczywiście nie zabraknie również licznych zabaw i konkursów z nagrodami. Gwarantujemy, że będzie to dla Państwa niezapomniana noc. Termin: 18 lutego 2017 r. Start: 19.00.

 

Więcej...

Sylwester 2016/2017 (4 pakiety do wyboru)

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają do skorzystania z oferty Sylwestrowy Bal Maskowy, przy największych Europejskich Hitach z całego Świata, które zagra dla Państwa na żywo, zespół: AKUSTYCZNA RADIOSTACJA, natomiast swoim wokalem zaszczyci nas nikt inny, jak Aleksander Schmidt – półfinalista programu MUST BE THE MUSIC. Oczywiście nie zabraknie również licznych zabaw i konkursów, które poprowadzi dla Państwa Wodzirej. Podczas uroczystej kolacji, zabierzemy Państwa do krainy smaków z całego Świata, skomponowanej z najlepszych przepisów. Gwarantujemy, że będzie to dla Państwa niezapomniana noc. Wszystkich gości, oczywiście, serdecznie zachęcamy do przyniesienia ze sobą masek balowych. Start: 19.00.

 

Więcej...

Andrzejkowy Rock and Roll 2016 (4 pakiety do wyboru)

Hotel i Gospoda Mużakowski serdecznie zapraszają do skorzystania z pakietu: Andrzejkowy Rock and Roll 2016 przy największych Hitach lat 50., 60., 70. oraz 80..

Oprócz przeniesienia w magiczny klimat Rock and Roll`u, na każdego z Państwa będzie czekać indywidualny seans spirytystyczny ze znaną z TV wróżką/jasnowidzem.
Oczywiście nie zabraknie również licznych zabaw i konkursów, które poprowadzi dla Państwa Wodzirej.
Wszystko natomiast zostanie okraszone przepysznymi daniami z naszej Gospody.
Gwarantujemy, że będzie to dla Państwa niezapomniana noc.
Wszystkich gości, oczywiście, serdecznie zachęcamy do włożenia stroju tematycznego.

Więcej...